100. Yıl forması kaç adet satıldı?

Beşiktaş'ın Özel Forması Taraftarlar Tarafından Yoğun İlgi Gördü

Beşiktaş Kulübü, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılına özel olarak hazırladığı formalar ile taraftarlarından büyük ilgi gördü. Başkan Hasan Arat'ın göreve gelmesiyle üretilen özel forma, 4 haftalık kısa bir süre içinde 50 bin adet satışa ulaştı.

Forma, siyah-beyazlı kulübün efsane isimleri Şeref Bey, Baba Hakkı ve Süleyman Seba'nın isimlerini taşımanın yanı sıra, Beşiktaş'ın farklı dönemlerinde kullandığı üç farklı arma ile Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl logosunu içeriyor. Bu özel forma, Beşiktaşlı oyuncular tarafından Atakaş Hatayspor ile oynanan müsabakada giyilmişti.

Taraftarların yoğun ilgisi, Beşiktaş'ın özel tasarım formalarının sadece sportif başarılarla değil, aynı zamanda kulüp tarihine ve değerlerine verilen önemle de öne çıktığını gösterdiği belirtildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI