4 istedi, 2'de anlaştılar

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi... (BJK Haber)

Dünya Kupası arasına Süper Lig'de istediği yerde giremeyen Beşiktaş, ocak ayı için çalışmalarını sürdürüyor. Valerien Ismael'in gitmesinden sonra göreve gelen Şenol Güneş,  takımın eksikliklerini belirledi.

Şenol Güneş, Ahmet Nur Çebi ile görüştü

Sabah'ın haberine göre Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalya kampından önce başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya geldi. Güneş, sol bek, stoper, orta saha ve kanat istediğini söyledi.

Güneş, 2 bölgeye acil takviye istiyor

Görüşmede başkan Çebi'nin kulübün ekonomik durumunu gündeme getirdiği öğrenildi. Bunun üzerine Güneş, sol bek ve orta sahaya transfere öncelik verilmesini istedi.

Sol bekte Arthur Masuaku ve Umut Meraş'tan memnun olmayan Güneş'in eski öğrencisi Caner Erkin'e evet deyip demeyeceği merak ediliyor. 

Orta saha arayışı

Şenol Güneş'in acil takviye istediği diğer bölge ise orta saha. Beşiktaş Teknik direktörü, Josef de Souza, Atiba Hutchinson, Gedson Fernandes, Salih Uçan, Kerem Atakan Kesgin, Delle Alli'nin yanına bir ismin daha eklenmesini talep ediyor.

Beşiktaş, rotayı Almanya'ya çevirdi

Beşiktaş yönetiminin, orta saha transferi için çalışmalarını Almanya'da yoğunlaştırdığı öğrenildi. Güneş'in istediği özelliklere sahip bir futbolcuyla anlaşma zemini aranıyor.

Beşiktaş yönetimi Şenol Güneş'in istediklerini yapmaya çalışıyor

Antalyaspor ile yapacağı maç Taksim'deki bombalama nedeni ile ertlelenen Beşiktaş, Dünya Kupası arasına 22 puanla 8. sırada gitti. Siyah beyazlılar maddi imkanların oluşması durumunda Güneş'in isteği doğrultusunda stoper ve kanat transferini de yapacak.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI