Aboubakar geri döndü

Beşiktaş, Vincent Aboubakar'ın Antrenmanlara Geri Döndüğünü Duyurdu.

Beşiktaş, Süper Lig'in 26. haftasında Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanla başladı. Teknik direktör Fernando Santos'un yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmalarını içerdi.

Isınma çalışmalarının ardından pas ve taktiksel çift kale maçlarla devam eden idman, takımın maç öncesi hazırlıklarını kapsadı. Siyah-beyazlı ekip, yarın yapılacak antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek. Antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık olacak.


Aboubakar müjdesi 

Beşiktaş'ta Vincent Aboubakar'ın takımla birlikte çalışmalara başladığı bildirildi. Aboubakar'ın antrenmanlara geri dönmesi, takımın hücum hattındaki güçlü opsiyonlardan birinin tekrar sahada yer alabileceği anlamına geliyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI