Aboubakar için ayrılık iddiası

Vincent Aboubakar için şaşırtıcı transfer iddiası...

eşiktaş'ta Vincent Aboubakar'a ayrılan sürenin sonuna gelindi. Her gün başka bir transfer haberiyle basında yer alıyor. Bugün de Brezilya takımlarından Internacional, 31 yaşındaki Kamerunlu forvet için harekete geçti.

Internacional'ın Brezilya Liginde düşme ihtimali çok az. Ancak yine de bir risk var. Bu nedenle, herhangi bir düşme olasılığını önlemek için takımın milli aradan sonra iyi performans göstermesi gerekecek. Beşiktaşlı Vincent Aboubakar için kurtarıcı olarak transfer edilmesi görüşü iyice ağır basıyor.

ABOUBAKAR GELECEK SEZONU KURTARACAK

Yönetim kurulu gelecek sezonu planlıyor. Sonuç olarak olası transferler için piyasayı izliyor. Afrikalı bir oyuncu öne çıkan isim.

PARTNERİ ENNER VALENCİA OLACAK

Portal do Colorado'nun haberine göre, Beşiktaş'ın formasını giyen Vincent Aboubakar, 2024'te Ekvadorlu Enner Valencia ile iyi bir hücum ikilisi oluşturacak ilginç bir isim.

VALİZLER İSTANBUL İÇİN HAZIRLANDI

Kamerun Milli Takımı'nın önemli isimlerinden biri olan oyuncunun Türk Kulübü ile Haziran 2025'e kadar sözleşmesi bulunuyor. Yapılan açıklamaya göre bu anlaşmanın tamamlanması kolay olmayacak. Ancak buna rağmen Inter, bu anlaşmayı bitirmek için çabalamaya hazır. İstanbul için valizler hazırlanıyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI