Aboubakar için flaş karar

Beşiktaş kurmayları Vincent Aboubakar'la ilgili kararını verdi. İşte detaylar (BJKHaber)

Beşiktaş kurmayları Vincent Aboubakar'la ilgili kararını verdi. İşte detaylar (BJKHaber) 


Beşiktaş'ta Vincent Aboubakar'ın durumu belirsizliğini korurken, Kamerunlu oyuncunun beklenmedik bir talepte bulunduğu ifade ediliyor. Fotospor'da yer alan habere göre; Aboubakar'ın, yeni transferlerin ardından "kaptanlık istiyorum" demesi, kulüp içinde şaşkınlık yaratmış durumda.


Afrika Kupası'ndan dönüşünde teknik direktör Fernando Santos'a "ne oynaması gidiyorum" diyerek sakatlandığı açıklanan Aboubakar'ın şimdi de kaptanlık talebinde bulunması, Beşiktaş camiasını şaşırtmış durumda.


Kulüp Başkanı Hasan Arat ve teknik direktör Fernando Santos'un, Aboubakar'ın güvenilir bir isim olmadığına dair ortak bir görüşe sahip olduğu belirtiliyor. Aboubakar'ın gelecek sezon takımın ana forveti olarak güvenilir olmadığı düşünülüyor ve bir üst düzey golcü transferi yapılması gerektiği vurgulanıyor.


Sezon sonunda takımın şampiyonluk yarışında Aboubakar'a güvenilemeyeceği düşünüldüğünden, Başkan Hasan Arat, Sportif Direktör Samet Aybaba ve Teknik Direktör Fernando Santos'un aynı fikirde olduğu ve Aboubakar'ın geleceğinin bu transfere bağlı olduğu ifade ediliyor. 


Santos'un, sezon sonunda yönetime bu konuda bir rapor sunarak transfer çalışmalarına başlama talebinde bulunması bekleniyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI