Aboubakar için karar verildi

Beşiktaş Yönetimi, Vincent Aboubakar'la ilgili kararını verdi.

Beşiktaş Vincent Aboubakar'la Yollarını Ayırıyor: Belirlenen Bonservis Ücreti

Beşiktaş, sezon sonunda Santos döneminde affedilen ancak performansında düşüş gözlemlenen 32 yaşındaki Kamerunlu golcü Vincent Aboubakar'ı elden çıkarma planları yapıyor. Siyah-beyazlılar, Hatayspor ve Trabzonspor ile oynayacakları maçların ardından yeni sezonun kadrosunu şekillendirmek için çalışmalara başlayacak.Aboubakar'ın Beşiktaş Bitiyor 

Vincent Aboubakar, Beşiktaş'a Ocak 2023'te Al Nassr'dan transfer edilmişti ve beklentileri karşılayan bir performans sergilemişti. Ancak bu sezon yaşadığı düşüşle hayal kırıklığı yarattı. Aralık ayında kadro dışı bırakılan ve sonrasında Afrika Uluslar Kupası'na giden Aboubakar, dönüşünde performansından uzak kaldı. Yönetimin, 3-4 milyon euro arasında bir bonservis bedeli beklediği belirtiliyor.


Sezon Sonu Ayrılık Planları

Kulüpten alınan bilgilere göre, Aboubakar sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılmaya hazırlanıyor ve yeni bir kariyer adımı atmaya niyetli. Bu kararın alınmasında oyuncunun performansındaki düşüşün etkili olduğu ifade ediliyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI