Aboubakar için son 5 gün

Aboubakar için resmi teklif geldi! Değerlendirebilmek için 5 gün kaldı. İşte detaylar (BJK Haber)

Fernando Santos, Aboubakar'ı affetti... Ancak Afrika Kupası'ndan sakat dönen Kamerunlu oyuncu gözünde artık 11 oyuncusu değil. Aboubakar'dan kısa bir süre içinde transfer sürprizi gelebilir. İşte detaylar...


Resmi teklif geldi 

Aboubakar için resmi teklif geldi! Değerlendirebilmek için 5 gün kaldı. İşte detaylar (BJK Haber) 

Vincent Aboubakar sakatlıktan döndükten sonra Fernando Santos Kamerunluya Konyaspor (9 dakika) ve İstanbulspor (13 dakika) maçlarında 22 dakika süre verdi. Takımın en fazla kazanan yıldızına Türkiye Kupası'ndaki hayati Konyaspor maçında ise 1 dakika bile süre vermedi.

Ya gerçekten sildi. Ya da Galatasaray derbisine sakladı. Hırslandırmaya çalıştı.


SANTOS'UN ANA OYUNCUSU DEĞİŞTİ

Beşiktaş idmanlarını yakından takip edenlere göreyse Aboubakar şu an idmanlarda Santos'un ana oyuncusu değil. Portekizli teknik adam Cenk Tosun'u daha önde görüyor.


ABOUBAKAR TRANSFER SÜRPRİZİ YAPABİLİR

Aboubakar'ın Brezilya Ligi'ne transfer olabilmek için 5  günü kaldı. Gelen bilgilere göre Botafogo'dan Kamerunlu oyuncu için sürpriz bir teklif geldi. Hem Beşiktaş hem de Kamerunlu yıldız bu teklifi değerlendiriyor. Bir sürpriz olabilir.

Fotospor 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI