Açıklamayı Can Çobanoğlu hazırladı iddiası

Beşiktaş Kulübü, A Milli Takım'ın eski menajeri Can Çobanoğlu'nun, Ahmet Nur Çebi'nin danışmanlığını yaptığı şeklindeki haberleri yalanlarken açıklamada kullanılan ifadeler kafa karıştırdı.

Beşiktaş Kulübü, A Milli Takım'ın eski menajeri Can Çobanoğlu'nun, Ahmet Nur Çebi'nin danışmanlığını yaptığı şeklindeki haberleri yalanlarken açıklamada kullanılan ifadeler kafa karıştırdı. 

Yapılan duyuruda, Milli takımlar eski menajeri ve Galatasaray genel kurul üyesi Can Çobanoğlu'yle ilgili övgü dolu ifadeler dikkat çekti. 

Kartalhaber'e ulaşan ismini vermek istemeyen kulüp çalışanları; "Can Çobanoğlu, Beşiktaş Kulübü'nde Başkanın fahri danışmanlığını yaptığını bilmeyen yok. Kulüpte onun haberi olmadan hiçbir şey yapılamaz. Bu yalanlama açıklamasını kendi kaleme aldı. Başkanın bu açıkelamadan sonradan haberi oldu. Beşiktaş'ta işe alınmalar, kulüp için yapılan ihaleler, düzenlenen her türlü organizasyonlar Çebi'nin haberi olmadan yapılamaz" iddiasında bulundular. 

İşte Beşiktaş Kulübü'nün açıklaması

"Türk sporuna uzun yıllar boyunca hizmet etmiş olan A Milli Futbol Takımımızın eski menajeri Can Çobanoğlu’nun Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin danışmanı olduğu yönünde basında ve dijital medyada yer alan haberler tamamen asılsızdır.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, akrabası ve aile dostu olan, ağabey-kardeş ilişkisi içinde bulunduğu Can Çobanoğlu’ndan herhangi bir danışmanlık hizmeti almamakta, Çobanoğlu’nun Kulübümüz bünyesinde herhangi bir görevi bulunmamaktadır.

Taraftarlarımızdan, uzun bir süredir devam eden karalama kampanyasının bir parçası niteliğindeki bu tarz maksatlı haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI