Adalı: Planımız hazır

Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı'dan iddialı açıklamalar..

Beşiktaş'ta 3 Aralık'ta gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında başkan adayları arasında yer alan Serdal Adalı, Sakarya Beşiktaşlılar Derneği ile buluştu.

Serdal Adalı: Uygulamaya koyacağımız planımız hazır

Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı, Sakaryaspor'la oynanan maçı izledikten sonra Sakarya Beşiktaşlılar Derneği'ni ziyaret etti. Serdal Adalı açılış konuşmasında, "Rahmetli Başkanımız Süleyman Seba’nın memleketi Sakarya’da aranızda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Gönül isterdi ki, Beşiktaşımızın içinde bulunduğu bu kötü durum olmasaydı ve daha mutlu bir vesileyle huzurlarınızda olsaydım. Maalesef camiamız son senelerin en büyük maddi ve manevi erozyonunu yaşamakta. Bizim de tek amacımız ve aday olmamızın en büyük sebebi bu durumu tersine çevirmek ve Beşiktaşımızı en kısa zamanda layık olduğu yere getirmektir" diye konuştu.

Dernek üyeleri ve taraftarların sorularını da cevaplayan Serdal Adalı dikkat çeken ifadeler kullandı.

- Beşiktaş’ın mali yapısı ve borçluluk durumuyla ilgili neler söylemek istersiniz?

"Beşiktaş’ın ne kadar borcu ve ödemesi var hepsine tamamıyla hakimim. Genel kurul uygun görür de başkan olursam 4 Aralık günü uygulamaya koyacağımız planımız hazır. Ama ilk önce futbol takımını ayağa kaldırmamız lazım. Okuyoruz, görüyoruz heryerde ufuktaki projeler konuşuluyor. Ama en önemlisi sportif başarı. Mehmet Ozdilek’le birlikte Rıza hocayla konuşup ilk bu işi çözeceğiz. Biz bu camiayi tekrar havaya sokarsak stat gelirlerinden puan gelirlerine, Avrupa kupası gelirlerinden sponsorluklara, ürün satışından yeni projelere hepsi birbirini tetikleyerek artmaya devam edecektir."

- Euro ile borçlandığımız bir sistemde borcu azaltma adına plan nedir?

"Bununla ilgili bir gayrimenkul geliştiriyoruz. Ben hiçbir şekilde ayakları yere basan bir proje olmadan kimseye bir şey sunamam. Göz boyamak için hayali proje üretemem. Bir Ankara seyahatim olacak, akabinde tüm detayları sizinle paylaşacağım."

- Deplasmana giden taraftar çok eziliyor, burada deplasmana giden taraftarlarımızın evlerine mutsuz dönüyorlar, bu konuda bir planınız mevcut mu?

"Rahmet eylesin Yaşar müdürümüz vardı. Rahmetli olmadan önce görevi buydu. 1 gün önce deplasmana gider güvenlik kurulu toplantılarına katılırdı. Otobüs plakaları, kaç kişi gelecek planlardı. Bunun için yönetim kurulundan ya da dışarıdan bu işlere bakacak bir kişiyi görevlendirmek istiyoruz. Meali şu, Beşiktaş taraftarını hiçbir yerde asla yalnız bırakmayacağız."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI