Ahmet Çakar: ''Kimsiniz Ulan Siz''

2011 yılından beri kesintisiz bir şekilde devam eden ve futbolseverlerin severek takip ettiği Beyaz Futbol, 13 yıllık yayın hayatının ardından sona eriyor.

Beyaz Futbol Sona Eriyor: 13 Yıllık Efsane Program Veda Ediyor

2011 yılından beri kesintisiz bir şekilde devam eden ve futbolseverlerin severek takip ettiği Beyaz Futbol, 13 yıllık yayın hayatının ardından sona eriyor. Efsane programın bitişi, hayranlarını derinden üzdü.

Beyaz Futbol'un Sonu

Sezon boyunca Ahmet Çakar ve Sinan Engin’in ayrılacaklarına dair açıklamaları olmuştu, fakat kimse bu efsane programın sona ereceğine ihtimal vermiyordu. Sansürsüz Futbol YouTube kanalıyla anlaşan yorumcu Ahmet Çakar, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.


Ahmet Çakar: "Bir Tuğlayı Çekerseniz Duvar Yıkılır"

Ahmet Çakar, veda paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Beyaz TV’de tam 13 yılımız geçti. Canım kardeşlerimden Sinan Engin ayrıldı. Ertem’in de sözleşmesi bitti. O da muhtemelen gidiyor. Hep dedim, bir tuğlayı çekerseniz duvar yıkılır. Yıkıldı da galiba.”

Ahmet Çakar: "Kimsiniz Ulan Siz"

Çakar, daha sonra yaptığı bir paylaşımda ise şunları söyledi:

“Beyaz TV'deki herkese kızgın ve kırgınım. Bir gün gelecek konuşacağım. Sevgili kardeşlerim Sinan, Ertem ve beni çerez zannedenlere bir gün gelecek en sert cevabı vereceğim. Yeni yetme erkek ve kız çocuklarına abileriyle nasıl konuşulacağını öğreteceğim gibi kimse merak etmesin kralına da öğreteceğim. Kimsiniz ulan siz?”


Sinan Engin: "Yoruldum"

Sinan Engin ise ayrılığa dair şu açıklamayı yaptı:

“Önümüzdeki sezon Beyaz Futbol'da yokum. Yoruldum çünkü... Kanal yönetimiyle de konuyu görüştüm, umarım kararıma saygı duyulur.”

Acun Ilıcalı İddiası

Sinan Engin, her ne kadar yorulduğunu ifade etse de, bu sözlerinin ardından oğlu Oğulcan Engin'in yakın arkadaşı olan Acun Ilıcalı ile anlaştığı ve TV8,5'ta program yapacağı iddia edildi.



EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun





Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI