Al-Musrati İstanbul'da

Beşiktaş, Al-Musrati'yi kiralama opsiyonuyla transfer etti. İşte detaylar (BJKHABER)

Beşiktaş, Transferde Son Gün Hamlesiyle Al-Musrati'yi Kadrosuna Kattı!

Beşiktaş, transfer döneminin kapanış gününde flaş bir hamleyle Braga forması giyen Al-Musrati'yi kadrosuna kattı. Kulüp, resmi açıklamasını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaparak taraftarları bilgilendirdi.

Transfer Detayları:

Beşiktaş, Al-Musrati'yi kiralama opsiyonuyla transfer etti.

KAP'a yapılan açıklamada, "Almoatasembellah Ali Mohamed Al-Musrati'nin 2023-2024 sezonu için kiralama, 2024-2025, 2025-2026 ve 2026-2027 sezonları için ise kalıcı transferi konusunda, futbolcu ve kulübü SC Braga ile görüşmelere başlanmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Transferin maliyeti, sezon sonunda zorunlu satın alma opsiyonuyla birlikte 12 milyon euro ve bonus ücretleri olarak belirlendi.

Al-Musrati'nin İstanbul'a gelerek takıma katıldığı bildirildi.

Beşiktaş, transferin tamamlanmasıyla TFF'de Al-Musrati'nin lisans kaydını açtı.

Bu transfer, Beşiktaş'ın orta sahasını güçlendirmek adına son dakika hamlesiyle gerçekleştirdiği önemli bir transfer olarak dikkat çekiyor. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI