Alex Teixeira çok formda

Beşiktaş Yönetiminin teklif gelmesi durumunda yolları ayırmayı düşündüğü Alex Teixeira formunu korumak için bireysel çalışmalarını sürdürüyor.

Beşiktaş Yönetiminin teklif gelmesi durumunda yolları ayırmayı düşündüğü Alex Teixeira formunu korumak için bireysel çalışmalarını sürdürüyor. Geçen sezon yeterince verim alınamayan 32 yaşındaki Brezilyalı futbolcu, özel idmanları sırasında çekilmiş görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Alex Teixeira ile Arap kulüplerinin ilgilendiği biliniyor. Yönetim, maaş yükünden de kurtulmak istiyor.

Yönetimin teklif gelmesi durumunda yolları ayırmayı düşündüğü Alex Teixeira formunu korumak için bireysel çalışmalarını sürdürüyor. Geçen sezon yeterince verim alınamayan 32 yaşındaki Brezilyalı futbolcu, özel idmanları sırasında çekilmiş görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Alex Teixeira ile Arap kulüplerinin ilgilendiği biliniyor. Yönetim, maaş yükünden de kurtulmak istiyor. 

Fotomaç

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI