Alex Teixeira Transferinde Güzel Haber

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri...

Suudi Arabistan ekibi Al Hilal, futbolcuya 6 milyon Euro öderdi. Ancak yapılan görüşme yıldız oyuncuyla anlaşma sağlanamadı. Beşiktaş'ın girişimleri sürüyor.

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi, Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda başarı hedefinde olan Beşiktaş iddialı ve alternatifli bir kadro kurmak için kolları sıvadı. 10 numara mevkiisine takviye yapmayı amaçlayan siyah-beyazlılarda Alex Teixeira için çalışmalar devam ediyor. ismi ön plana çıktı.

Al Hilal Kulübü, teklifte bulunmuştu

Suudi Arabistan'ın Al Hilal kulübü, Brezilyalı oyuncu için geçtiğimiz günlerde transfer teklifinde bulunmuştu. Haberlere göre Teixeira'nın haklarını almak için iki yıllık sözleşme karşılığında net 6 milyon euro öneren Al Hilal, oyuncuyla anlaşma sağlayamadı. Ayrıca Suudi Arabistan ekibi, bugün yabancı profesyonellerinin sözleşmesini tamamlayarak transfer dönemini kapattı.

Josef de Souza devrede

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Josef de Souza, vatandaşını ikna etme rolünü üstlenmiş durumda. Alex Teixeira ile yakın arkadaşlığı bulunan Josef'in, İstanbul ve Beşiktaş hakkında olumlu bilgiler verdiği belirtiliyor.

Ajansspor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI