Ali Ece'den Beşiktaş'a transfer önerisi

Vole'nin Youtube kanalında konuşan Fanatik Gazetesi yazarı Ali Ece, Beşiktaş'ın transfer politikasını şimdiden belirlemesi gerektiğini vurguladı.

Vole'nin Youtube kanalında konuşan Fanatik Gazetesi yazarı Ali Ece, Beşiktaş'ın transfer politikasını şimdiden belirlemesi gerektiğini vurguladı. Karius'un yerine alınacak kalecinin şimdiden hazır olması gerektiğini dile getiren Ali Ece'den Beşiktaş'a, Norveçli bir kaleci önerisi geldi. Aston Villa'nın kalesini koruyan Nyland'ın adını ön plana çıkartan Ali Ece, Beşiktaş'ın şimdiden gelecek sezona hazır olması gerektiğini belirtti.

Karius'u sık sık eleştiren Ali Ece'den yeni bir açıklama geldi. Vole'nin Youtube hesabında konuşan yazarımız Ali Ece Beşiktaş'a yeni bir kaleci önerdi. Bu sezon 10 karşılaşmada Aston Villa kalesini koruyan 29 yaşındaki Norveçli eldiven Nyland'ın ismini ön plana çıkartan Ali Ece, "Araştırdım. Aston Villa'nın Norveçli kalesici Nyland. O da çok yakışıklı ama sorun yok. Evli ve iki çocuk babası. İki kaleci bulmaları gerekiyor. Beşiktaş'ın şimdiden diğer sezon için bir karar vermesi lazım. Çünkü şimdi fiyatlar uygunken, yedek kalan, önünü göremeyen kaleciler gibi o tip transferler yapacaksın. Şimdiden bu transferi yapman gerekiyor ki Sergen Yalçın'ın elini güçlendir." açıklamasında bulundu.

ÖRJAN NYLAND KİMDİR?

YAŞ: 29

MEVKİ: Kaleci

BOY: 1,92

TAKIM: Aston Villa

SÖZLEŞME BİTİŞ TARİHİ: 30.06.2021

MİLLİ MAÇ: 28 Norveç A Mlli Takımı

KARİYERİNDE ÇIKTIĞI TOPLAM MAÇ: 237

KARİYERİNDE YEDİĞİ TOPLAM GOL: 306

KALESİNİ GOLE KAPATTIĞI MAÇ: 69