Alimpijevic'ten eleştirilere sitem

Beşiktaş Emlakjet Antrenörü Dusan Alimpijevic, Umut Tahir Güneş'e Destek Mesajları İle Gündemi Sarsıyor!

Beşiktaş Emlakjet Başantrenörü Dusan Alimpijevic, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Açıklamada, Umut Tahir Güneş'e destek mesajları ve istifa kararı alan yöneticiye tepkiler bulunuyor. Taraftarlar, resmi hesaptan yapılan paylaşımı yoğun bir şekilde yorumlayarak Güneş'in açıklamayı kendi lehine yaptırdığını iddia ettiler.

Alimpijevic'in yaptığı açıklamada, ING Türkiye Kupası'ndaki hedeflerinden bahsedilirken, alınan ağır mağlubiyet sonrasında özür dilendi. Semt takımının performansının beklenmedik bir düşüş yaşadığını belirten antrenör, takım olarak daha çok çalışarak ilerleyeceklerini vurguladı. Ayrıca, Umut Tahir Güneş'e yapılan ağır hakaretlere dikkat çekerek, taraftarlardan destek ve anlayış istedi.

Alimpijevic yaptığı açıklamalardan öne çıkan ifadeler şunlar:

"Umut Bey ve ailesi için sosyal medyada ağır hakaretler içeren söylemler olduğunu duydum ve bu mağlubiyetten dolayı kendisine yüklenildiğini gözlemledim."

"Bu şubeye, bana, ekibime ve oyuncularıma sonsuz maddi-manevi destek veren birine bu denli yüklenilmesi beni ve takımımı derinden üzmüştür."

"Uzun bir süredir arka arkaya sertlik düzeyi çok yüksek maçlar oynadık. Sporda bazen böyle istenmeyen sonuçlar alınabilir ve biz bu maça kadar nasıl bütün kamuoyu tarafından büyük takdirle karşılanan performans ortaya koyduysak; çok daha fazla çalışarak, çok daha büyük başarılar elde edeceğiz."

Alimpijevic'in açıklamalarının ardından Umut Tahir Güneş'in pazartesi günü başkanlık kararını sunacağı ve alınacak kararın merak konusu olduğu belirtiliyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI