Allah yolumuzu düşürmesin!

Beşiktaş'tan James Rodriguez açıklaması...

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel'den Çarpıcı James Rodriguez Açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, transfer dönemindeki gelişmeler ve yeni transferlerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Yücel'in James Rodriguez ve transfer politikası hakkındaki sözleri:


Ernest Muci'nin transferini değerlendiren Yücel, "Geç olsun güç olmasın diye, çok ciddi bir yeteneği Beşiktaşımıza, ülkemize kazandırdık. Ernest'e ülkemize, Beşiktaş'a hoş geldin diyorum. Katkı sağlayacağına can-ı gönülden inanıyorum. Bizim seçim öncesinden itibaren takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Bayağıdır uğraşıyorduk. Çok fazla talibi vardı ama almayı başardık." şeklinde konuştu.


James Rodriguez konusunda açıklamalarda bulunan Yücel, "James Rodriguez'i hiçbir zaman gündemlerimize almadık. Bu işin bir de ekonomik tarafı var. Muci geldi, imzaları attık. Belki 2-3 sene sonra bu oyuncuyu elimizden 40-50 milyon euro'ya çıkartmak da var hayalimizde. Bu minvalde devam edeceğiz. Rodriguez'ler falan. Asla alakamız olmadı. Allah da yolumuzu düşürmesin o tarz oyunculara, kişisel bazlı konuşmuyorum. Taraftarımız bize güvenmeye devam etsin." ifadelerini kullandı.


Transferdeki başarıyı vurgulayan Yücel, "Nokta atışı 2 transfer yaptığımıza inanıyorum. Yaz transferiyle ilgili de pazartesi itibariyle işe koyuluyoruz. Genç, gelecek vaat eden oyuncu, ileride Beşiktaş'a maddi ve manevi katkı sağlayacak oyunculara yöneleceğiz. Veteran takımı olmayacağız artık." dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI