Alperen Şengün: Beşiktaş'taki sezonum...

NBA’de Houston Rockets formasıyla başarılı işlere imza atan Beşiktaşlı eski basketbolcu Alperen Şengün,...

NBA’de Houston Rockets formasıyla başarılı işlere imza atan Beşiktaşlı eski basketbolcu Alperen Şengün, Paul George’un programına konuk oldu ve çarpıcı ifadeler kullandı.

Birçok konuda dikkat çeken açıklamalarda bulunan Alperen, Beşiktaş‘ın kariyerindeki dönüm noktalarından olduğunu söyledi.

Alperen Şengün şu açıklamaları yaptı:

“Bir gün NBA’de oynayacağımı biliyordum ama bunun bu kadar erken olmasını beklemiyordum. 21-22 yaşında giderim herhalde diye düşünüyordum.

Beşiktaş’ta oynadığım sene benim için dönüm noktası oldu. Çünkü Beşiktaş’ın çok parası yoktu. Bu da bizim için harika oldu aslında. Çok genç bir takımdık. Normalde takımınıza 5 yabancı alabiliyorsunuz Türkiye’de. Diğer oyuncular ise Türk olmalı. Beşiktaş kadroya 3 Amerikalı oyuncu dahil etti. Benim önüme de yabancı oyuncu almadı. Bu da benim dakika almam için büyük bir şanstı. Ben de bunu doğru şekilde kullandım”

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI