Andrade iddiaları güçleniyor

Beşiktaş'ın 2+1 yıllık anlaşma sağladığı Giovanni van Bronckhorst, Perşembe günü İstanbul'a gelerek medya önünde sözleşme imzalayacak.

Kartal Hocasına Kavuşuyor

Beşiktaş'ın 2+1 yıllık anlaşma sağladığı Giovanni van Bronckhorst, Perşembe günü İstanbul'a gelerek medya önünde sözleşme imzalayacak. Hollandalı teknik adam, daha sonra yardımcıları Jean Paul van Gastel ve Serdar Topraktepe ile birlikte yeni sezon kadro planlaması için çalışmalara başlayacak.

Siyah-Beyazlıları Yakından İzledi

Beşiktaş yönetimi, Bronckhorst ile ilk teması ocak ayında kurmuştu. Ancak, deneyimli teknik adam, yardımcısı Jean Paul van Gastel'in Nac Breda ile anlaşması nedeniyle Beşiktaş'ın teklifini geri çevirmek zorunda kalmıştı. Son altı ayda Bronckhorst'un Beşiktaş'ı yakından takip ettiği ortaya çıktı.

Hemen Yönetime Raporunu Sunacak

Bronckhorst, siyah-beyazlılarla iletişim halinde kalarak birçok maçı izledi ve takımla ilgili detaylı bilgiler edindi. Çalışmalarını sürdüren Bronckhorst, kalmasını istediği oyuncuların yanı sıra yeni sezon kadrosunda düşünmediği isimleri rapor halinde yönetime sunacak.

En Az 5-6 Takviye Yapılmasını İstiyor

Bronckhorst, transfer listesindeki son gelişmeleri değerlendirmek için yönetim ile toplantı yapacak. Hem savunma hem orta saha hem de hücum hattına en az 5-6 takviye yapılmasını istediği belirtiliyor.

Andrade İddiaları İyice Güçleniyor

Beşiktaş'ın gündeminde olan bir diğer isim ise Karabağlı Leandro Andrade. Portekiz'in A Bola gazetesine göre, siyah-beyazlılar, Karabağ'da forma giyen 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Andrade için girişimlere başladı. Andrade'nin menajeri ile görüşmelerde ilerleme kaydeden Beşiktaş'ın, Azerbaycan kulübüyle de pazarlıklara başladığı ifade ediliyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI