Arat transferlerin perde arkasını anlattı

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan çarpıcı açıklamalar...

Beşiktaş'ın yeni transferleri Jonas Svensson, Joe Worrall, Ernest Muçi, Al-Musrati ve Yağız Karabulut için düzenlenen imza törenine Beşiktaş Başkanı Hasan Arat da katıldı.

"Birlik olmalıyız!"

Hasan Arat, imza töreninde yaptığı açıklamalarda, camianın zor günleri birlikte aşabileceğini belirtti. Ayrıca, sporcularda gösterilen karakterin önemine vurgu yaparak, Rebic'in aşil tendonuna basıldığı, Muleka'nın ayağının kırılma riski taşıyan bir darbe aldığı anlarda birlik olunması gerektiğini ifade etti.

Zor transferlerdi!  

Transfer sürecine de değinen Arat, Ernest Muçi'nin transferinin zorlu bir süreçten geçtiğini ve bu sadece bir transfer değil, geniş anlamda bir anlaşma olduğunu söyledi. Muçi'nin menajeriyle yapılan görüşmelerin zorlu olduğunu ancak sonunda başarıyla sonuçlandığını belirtti. Ayrıca, teknik direktör Samet Aybaba'nın Fernando Santos'a 80'e yakın isim önerdiğini ve Santos'un Muçi ve Musrati'yi istediğini açıkladı.


Muçi ve Al-Musrati'den açıklama 

Ernest Muçi, Beşiktaş'a gelmekten heyecan duyduğunu ve taraftarın önünde forma giymek için sabırsızlandığını ifade etti. Al-Musrati ise Beşiktaş'a her şeyini vereceğini söyledi.


Hoşgeldin Efsane Kaptan 

Başkan Arat, Joe Worrall transferini değerlendirirken, Worrall'ın Nottingham Forest'ın efsane kaptanı olduğunu ve karakterinin önemli olduğunu belirtti. Worrall da Beşiktaş'a gelmek için büyük tekliflere rağmen reddettiğini ve Beşiktaş'a gelmek istediğini ifade etti. Ayrıca, Worrall, Beşiktaş'a gelmenin kendisi için cennette gerçekleşen bir evlilik gibi olduğunu söyledi.


Semih Kılıçsoy: Dünyanın en büyük kulübü 

Diğer transferlerden de bahseden Hasan Arat, Semih Kılıçsoy'un Beşiktaş'ın Avrupa kupalarında gol atan en genç oyuncusu olduğunu ve Semih'in karakteriyle önemli bir değer olduğunu vurguladı. Semih Kılıçsoy ise Beşiktaş'a olan sevgisini ve mutluluğunu dile getirirken, uzun yıllar Beşiktaş formasını giymeyi istediğini ifade etti.


Yağız Karabulut'un mutlululuğu 

Son olarak, Hasan Arat, altyapıdan gelen 14 yaşındaki futbolcu Yağız Karabulut'u da kutlayarak, Samet Aybaba'ya ve başkanlarına teşekkür etti. Yağız Karabulut da Balıkesir'den gelmenin mutluluğunu yaşadığını ve Samet hocaya ve başkanlarına teşekkür ettiğini belirtti.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI