Arat: Yenilik dönemi başlıyor

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan çarpıçcı açıklama...

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Tüzük Tadili ile İlgili Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, kulübün yeniliklere açık olduğunu ve daha iyiye gitmek için korkusuzca değişimlere adım atacaklarını belirtti. İşte Arat'ın açıklamalarından bazıları:

"Burada herkes fikrini söyler. Bundan sonra Beşiktaş’ta kimse kenarda köşe dedikodu yapmayacak. Gelip burada konuşacak, susturulmayacak. Biz herkesi burada dinleyeceğiz. Biz Beşiktaş’ı büyüklerimizden gururla teslim aldık. Bizden sonrakilere de gururla teslim edeceğiz."

"Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak için tüm adımların atılacağına dikkat çeken Arat, 'Biz bir kaosun içinde seçime gittik ve hala bazı konularda çaba sarf ediyoruz. Bu tüzük taslağı, alanında uzman kişiler tarafından yapılmıştır.'"

"Bu tüzük, Beşiktaş’ın büyümesini sağlayacaktır. Beşiktaş üyeliklerinde avantajlar gelmektedir. Şehit aileleri ve paralimpik sporcularımıza avantajlar getirmektedir. Daha iyiye gitmek için yeniliklerden korkmayacağız."

"Tek imza ile her şeye karar verilmesini kabul edilemez olarak gördük ve bunu en az iki imza gerektirecek ortamı oluşturmak istiyoruz. Bu tüzükle birlikte yönetim kurulu görev sürecinde alacağı bir kararla kulübe ait her hangi bir mülkü 10 yıldır fazla kiralayamayacak. Mülklerimiz için kimseden kira bedeli istemiyoruz. Biz bize ait olanları geri istiyoruz."

"Bundan sonra kimse hukuki gerekçeler olmadan bu imzayı atamayacak. 5 bin 700’ün üstünde üyemiz şüpheli üyelik. Bunların hepsini araştırıyoruz. Bunların hepsini düzelteceğiz. Beşiktaş artık yönetimini kendisi seçecektir. Kimse gruplardan falan medet ummasın."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI