Arat Yönetimi mazbatayı aldı

Beşiktaş'ın yeni başkanı Hasan Arat, Tüpraş Stadı'nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Başkan Arat, yeni yönetimdeki görev dağılımını da açıkladı.

Beşiktaş'ın yeni başkanı Hasan Arat, Tüpraş Stadı'nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Başkan Arat, yeni yönetimdeki görev dağılımını da açıkladı.

Hasan Arat mazbatasını aldı, görev dağılımını açıkladı

Beşiktaş'ın geçtiğimiz pazar günü yapılan olağanüstü genel kurulunda siyah beyazlı kulübün başkanlığına seçilen Hasan Arat ile yeni yönetim kurulu, Tüpraş Stadyumu’nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı

Hasan Arat'ın törende yaptığı konuşma şöyle:

"BİR DAHA AKATLAR'DA KONGRE YAPILMAYACAK"

"Seçim bitmiştir, herkes artık seçimi pazar gününn de bırakmalıdır. Biz bir aileyiz, hep birlikte olacağımızı pazar akşamı tüm dünyaya hissettirdik. Muhteşem bir katılım oldu. Çok büyük zorluklarla beklediler kongre üyelerimiz. Bir daha Akatlar'da kongre yapılmayacak. Bu iş bitmiştir. Beşiktaşlıya en layık yer neresiyse orada yapacağız. Divan Kurulu toplantılarını da Beşiktaş'ın şanına şerefine yakışır şekilde, yakışır yerde yapılacak."

"TÜM YETKİ AYBABA VE UÇAR'DA"

"Biz son derece açık ve şeffaf bir yönetim şekli uygulayacağız. Bu seçimde çok güzel şeyler yaşandı. İki adayın taraftarları tribünde karşılıklı Beşiktaş tezahüratları yaptılar. Beşiktaş'ı, Beşiktaşlılar yönetecek dedik. Milli sporcularımızı yönetim kurulumuza aldık. Samet kaptan, Feyyaz Uçar ile birlikte çalışacak ve tüm yetki onların olacak."

"SERDAL ADALI'NIN LİSTESİNDEKİ İSİMLERDEN FAYDALANMAK İSTİYORUZ"

"Biraz önce Serdal Adalı ile telefon konuşması yaptım ve kendisinin yönetim kurulu listesinde olan arkadaşlardan faydalanmak istediğimizi söyledim. 'Memnuniyetle' dedi. Bugünden itibaren Adalı yönetimindeki arkadaşlarla görüşeceğiz. Kimden nasıl faydalanabiliriz, ne projeler var. Bir bütünüz. Beşiktaş kucaklaşacak. Artık kucaklaşma dönemi geldi. Süremizin kısa olduğunu biliyoruz ama hiç fark etmez, Beşiktaş'a bir gün bile hizmet etmek onurdur."

"TÜRKİYE BEŞİKTAŞ'IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖRDÜ"

"Ahmet Nur Çebi ve ailesine büyük bir şükran borçlu olduğumuzu belirtmek istiyorum. Taraftarlarımız rahat olsunlar ve çekişme içinde olmadığımızı herkes görsün. Türkiye pazar günkü kongrede Beşiktaş'ın büyüklüğünü gördü. Bize bu şerefli görevi teslim eden tüm Beşiktaşlılara şükranlarımı sunuyorum."

YÖNETİM KURULUNUN GÖREV DAĞILIMI

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımını açıkladı. Görev dağılımı şöyle:

İkinci Başkan: Hüseyin Yücel

Asbaşkan: Onur Göçmez

Asbaşkan: Mete Vardar

Genel Sekreter: Dr. Cüneyt Sezgin

Uluslararası İlişkiler ve Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetici: Yalçın Ayaydın

Hukuk Kurulu Başkanı: Av. Altın Mimir

Finansman ve Futbol A.Ş'den Sorumlu Yönetici: Kaan Şakul

Futbol Şubesinden Sorumlu Yönetici ve Futbol Basın Sözcüsü: Feyyaz Uçar

İletişimden Sorumlu Yönetici: Prof. Dr. Işıl Zeybek

Kulüp İçi İlişkilerden Sorumlu Yönetici: Ekrem Keçoğlu ve Kadir Kılıç

Tesislerden Sorumlu Yönetici: Çağlayan Tuğal

Kamu İlişkilerinden Sorumlu Yönetici: Burak Aslan

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI