Arat'la bir araya geldiği iddia edilmişti!

Brian Priske'den Açıklama: ''Sizlerle Konuşmayacağım''

Sparta Prag Teknik Direktörü Brian Priske, UEFA Avrupa Ligi'nde Galatasaray'a karşı elde ettikleri 4-1'lik galibiyetin ardından hedeflerini açıkladı.

Çekya Ligi'nde şampiyonluğa doğru emin adımlarla ilerleyen Priske, takımını Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası'nda Çek Cumhuriyeti-Danimarka maçını izlemek üzere O2 Arena'ya götürdü.

Maç öncesinde yaptığı açıklamalarda oldukça keyifli olduğunu belirten Priske, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Kimin kazanacağı açık. Danimarka! Benim için bu, O2 arenasında izleyeceğim ilk maç olacak. Bu yüzden sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım akşam iyi bir gece uykusu çekerek zaferi izlerim."

Futbolla ilgili sorulan bir soruya ise Priske, gelecek sezon için Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek için şimdiden çalıştıklarını belirtti ancak transferlerle ilgili sorulara cevap vermek istemediğini belirtti:

"Şampiyon olmadık ama çok yaklaştık. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nin içinde olmak için şimdiden çalıştığımız doğru. Ancak bahsettiğiniz isimlerle (transferler) ilgi sizinle konuşmayacağım."

Brian Priske hakkında sosyal medyada dolaşan Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'la görüştüğü iddialarıyla ilgili ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Fotospor 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI