Ardı ardına transfer bombaları

Beşiktaş, Transferin Son Gününde Çift Atak Yaptı: Al Musrati ve Ernest Muci İçin Lisans Kaydı Açıldı!

Beşiktaş, Transferin Son Gününde Çift Atak Yaptı: Al Musrati ve Ernest Muci İçin Lisans Kaydı Açıldı!

Beşiktaş, transfer döneminin son gününde hareketli saatler yaşanıyor. Siyah-beyazlılar, Braga'nın ön liberosu Al Musrati ve Legia Varşova'nın 10 numarası Ernest Muci'nin transferleri için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) lisans kaydı açtırdı.

Ernest Muci'nin kimliğine dair detaylar ve kariyer bilgileri için aşağıda bilgi bulabilirsiniz:

Ernest Muci, Polonya'nın Legia Varşova takımında forma giyen 22 yaşındaki Arnavut futbolcudur. Bu sezon Legia Varşova'da 34 karşılaşmada yer alarak 9 gol atmış ve 2 asist yapmıştır.

Ayrıca, Portekiz'in Braga takımında oynayan Libyalı ön libero Al Musrati'nin performansı da dikkat çekmektedir. Bu sezon 20 maçta sahaya çıkan Al Musrati, 4 gol ve 1 asistle takımına katkı sağlamıştır.

Beşiktaş'ın bu çift transferi, taraftarlar arasında heyecan uyandırmış ve kadronun güçlenmesine önemli katkılar sağlaması beklenmektedir.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI