Arkas'ın damadından zehir zemberek Beşiktaş açıklaması

Lucien Arkas'ın damadı olarak bilinen Onur Göçmez, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur çebi'ye savaş açkıt.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin geçtiğimiz gün basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında Lucien Arkas'ın damadı olarak bilinen Bandırmaspor başkanı Onur Göçmez için şu ifadeleri kullanmıştı;  "Bandırmaspor'un başkanı, önce aynaya dönüp kendisine bir bakacak. Oyuncuyu satarken Bandırmaspor başkanı. Biz oyuncudan vazgeçince Beşiktaşlı oluyor. madem Beşiktaşlı neden oyuncuyu bize yüksek fiyattan satmaya kalkıyor? kongre üyesiymiş. Benim muhattabım değil, zaten kendisini tanımıyorum, görüşmem de olmadı. N'Koudou giderse, 'Keny'yi alabiliriz' dedik. İşine baksın. Oyuncusu çok kıymetliyse başkasına satsın. Biz serbest bıraksın. Madem çok iyi futbolcu bize satmak istediği fiyatı başka bir kulübe satsın. Bulabilse zaten beklemez" 

Bu açıklamaların ardından Bandırmaspor Başkanı Göçmez, Çebi'ye şu yşanıtı verdi; "Bize resmi teklif yapıldı, kabul ettik. 5 gün sonra transferin iptal olduğunu sosyal medya okuduk. Futbolcu dahil kimsenin bu durumdan haberi yoktu. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin basına yapmış olduğu açıklama üslup tarz ve yaklaşım Beşiktaş camiasını bağlar ve Beşiktaş camiasının kendi içerisinde bunu tartışması lazım. Bandırmapspor'u ve futbolcumuz Keny'nin sanki bir kulübe satılma, Keny'nin de itibarsızlaştırma ve kalitesiz bir topçu algısı oluşturulmuş kamuoyuna. Beşiktaş Başkanı'nın yapmış olduğu bu açıklama sonunda tarih şunu yazacaktır; Beşiktaş Başkanı, Bandırmaspor'a yapılan bu tarz ve üsluptan ötürü özür borçlu olarak yazacaktır. Bu konu bizim için burada kapanmıştır." 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI