Atiba Hutchinson görüşme odasına

Beşiktaş formasıyla 7. sezonunu geçiren 36 yaşındaki Atiba Hutchinson’a imza attırıyor.

Beşiktaş formasıyla 7. sezonunu geçiren 36 yaşındaki Atiba Hutchinson’a, yönetimden büyük jest geldi. Kulüple yaptığı son 2 kontratı oldukça sancılı geçen görüşmelerin ardından uzatılan başarılı ön liberoya, bu kez dönem sonu beklenmeden yeni sözleşme teklif edildi.


Hollanda ekibi PSV Eindhoven’dan 2013 yılında ayrılmasının ardından Beşiktaş’a kazandırılan Atiba Hutchinson, tam 7 sezondur Siyah-Beyazlılar’ın en istikrarlı oyuncusu olarak göz kamaştırıyor.

Kara Kartal’daki macerasında tüm sezon bazında hep 30 maçın üzerinde forma giyen tecrübeli futbolcu, Siyah-Beyazlılar’la yaptığı son 2 kontratta oldukça zorlanmıştı. Takımın en başarılı oyuncularından biri olmasına rağmen sürekli maaşında indirim istenen ve düşük ücretlere imza atması istenen tecrübeli futbolcu, önceki yıl sürecin uzaması sebebiyle takımın sezon başı kampını bile kaçırmıştı. Zorlu görüşmelerin ardından Beşiktaş sevgisi sebebiyle maaşında indirime gidip sözleşmeyi kabul eden Atiba, ek olarak takımın UEFA Listesi’ne de eklenmemesine rağmen profesyonel bir şekilde görevini en iyi şekilde yerine getirmeye devam etmişti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun