Avrupa'da Semih Kılıçsoy rüzgarı

Beşiktaşlı genç yetenek Semih Kılıçsoy'un performansı, Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin dikkatini çekiyor.

Beşiktaşlı genç yetenek Semih Kılıçsoy'un performansı, Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin transfer radarına girdi.


Arsenal, Tottenham, Manchester City, Borussia Dortmund, RB Leipzig, Atletico Madrid ve Juventus'un scoutları, Semih'i izlemek için Siyah-Beyazlı takımın Galatasaray maçını tribünden takip edecekler.


Semih Kılıçsoy, "Yeni Aguero" olarak tanımlanıyor ve oyun stili ile dikkat çekiyor. 18 yaşındaki bu golcü oyuncunun performansı, Avrupa'nın önemli liglerinden olan Almanya, İngiltere, İspanya ve İtalya'nın kulüplerini etkilemiş durumda.


Scoutların, genç yeteneği yakından takip edebilmek ve performansını değerlendirebilmek adına Galatasaray derbisini izlemeye karar verdikleri belirtiliyor. Arsenal, Tottenham, Manchester City, Borussia Dortmund, RB Leipzig, Atletico Madrid ve Juventus'un temsilcilerinin, Semih Kılıçsoy'u yakından gözlemleyerek raporlar hazırlayacakları ifade ediliyor.


Beşiktaş'ın ise genç oyuncuyu en az bir sezon daha takımda tutmak istediği ancak yaz döneminde yüksek bir transfer teklifi gelmesi durumunda nasıl bir tavır takınacağı merak konusu. Semih'in performansı ve potansiyeli, Avrupa kulüplerinin transfer listelerinde üst sıralarda yer almasına neden olmuş durumda.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI