Avrupa'nın her yerinde Beşiktaş

Başkan Hasan Arat liderliğindeki Beşiktaş yönetimi, Avrupa'nın farklı yerlerinde takımlar kurarak sürpriz bir hamle yapma kararı aldı.

Beşiktaş, Avrupa'da Yeni Bir Hareket Başlatıyor: Yurt Dışında Beşiktaş Takımları Kuruluyor!

Başkan Hasan Arat liderliğindeki Beşiktaş yönetimi, Avrupa'nın farklı yerlerinde takımlar kurarak sürpriz bir hamle yapma kararı aldı.

Ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yurt dışında takımlar kurma çabalarına karşın, Beşiktaş sürpriz bir hamleyle Avrupa'da varlık göstermeye hazırlanıyor. Kulüp Başkanı Hasan Arat'ın liderliğindeki yönetim, Avrupa'nın değişik bölgelerinde Beşiktaş adıyla kurulan takımlara destek verme ve onların gelişimine katkı sağlama kararı aldı.

Şu ana kadar kurulan bazı Beşiktaş takımları şu şekilde:

Beşiktaş Berlin (Almanya)

Beşiktaş Kişinev (Moldova)

Beşiktaş Zürih (İsviçre)

SVB Beşiktaş (Hollanda)

Beşiktaş Viyana (Avusturya)

Siyah-beyazlı kulübün yönetimi, Türklerin yoğun olduğu Belçika, İskandinav ülkeleri ve Fransa gibi ülkelerde de Beşiktaş adıyla takımlar kurma planları yapmak üzere harekete geçecek. Kulüp Başkanı Hasan Arat, bu büyük projeyi desteklemek ve maliyetleri belirlemek amacıyla bir AR-GE raporu hazırlattı. Rapor sonuçları, Beşiktaş'ın bu iddialı projesinin kaderini belirleyecek ve kulübün Avrupa genelindeki etkileşimini artırma hedefini güçlendirecek.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI