Bahar Çağlar'dan Ayrılık Açıklaması

Milli basketbolcu Bahar Çağlar, Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’ndan ayrıldığını belirterek açıklama yaptı.

Milli basketbolcu Bahar Çağlar, Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’ndan ayrıldığını açıkladı. Beşiktaş yönetimi'nin altyapıdan yetişen oyuncularla yola devam etmeye karar vermesini saygıyla karşıladığını belirten Bahar Çağlar, sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı. Tecrübeli basketbolcu yeni adresinin de BOTAŞ olduğunu duyurdu.

Milli basketbolcu Bahar Çağlar, Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’ndan ayrıldığını resmen açıkladı.

Bahar Çağlar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz sezon Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’nın formasını giymek öncelikle benim için büyük bir mutluluk ayrıca bu güzel takıma kaptanlık yapmak büyük bir gururdu. Bu duyguları yaşamama olanak sağlayan başta Beşiktaş yönetimine, her zaman arkamızda olan Beşiktaş taraftarına, bizlere her alanda yardımcı olan kenar yönetimi ve teknik ekibimize, tabii ki beraber oyun sahasında ve dışında yaşadığımız güzel anıların temel kaynağı takım arkadaşlarıma tekrar çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Siyah-beyazlı kulübün altyapıdan yetişen oyuncularla yola devam etmeye karar vermesini saygıyla karşıladığını belirten Bahar Çağlar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Sayın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin gelecek sezon için altyapıdan yetişen gençler ile yola devam kararını içimiz buruk olsa da saygı ile karşılıyoruz. Bu güzel takım ile yollarımız bu sene ayrılıyor ama umarım ki Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı gelecek sezonlarda yeni yapılanması, kadın basketboluna kazandıracağı yeni genç yıldızlar ile beraber istediği başarılara ulaşacaktır. Bu kulüp bünyesinde beraber olduğum herkese tekrar çok teşekkürler. Gelecek sezon yeni güzel anılar biriktirmek için BOTAŞ Spor Kulübü ile basketbol hayatıma devam edeceğim. Transferimi gerçekleştiren Sayın Başkan Kerim Taşkıran ve yönetimine teşekkür ederim."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun