Başar Önal açıklaması

Başar Önal transferi neden gerçekleşmedi?

Hollanda kulübünden yapılan resmi açıklamaya göre Önal'ın transferinin neden gerçekleşmediği ortaya çıktı..

Transfer neden gerçekleşmedi?

Hollanda 2. Lig ekibi De Graafschap'ın sportif direktörü Peter Bijvelds, Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Başar Önal'ın transferinin neden gerçekleşmediği hakkında açıklamalarda bulundu. Bijvelds, Türkiye'den üç kulübün Başar ile ilgilendiğini belirtti. Ancak, Beşiktaş'ın transferin son gününde iptal edilmediğini ve resmi bir teklif yapmadığını ifade etti. Yani, Beşiktaş'ın resmi bir girişimde bulunmamış olması, transferin gerçekleşmemesinin nedeni olarak ortaya çıktı.


Hollanda 2. Lig ekiplerinden 'ın sportif direktörü Peter Bijvelds, Başar Önal'ın Beşiktaş'a neden gelmediği hakkında konuştu. Takvim'in derlediği habere göre Bijvelds, "Türkiye'den üç kulüp Başar ile ilgilendi. Beşiktaş transferinin son gün iptal olması gibi bir durum yok. Çünkü Beşiktaş bize resmi bir teklif yapmadı" diye konuştu.


ASpor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI