Batshuayi: Tercihim Beşiktaş

Beşiktaş'ta flaş Michy Batshuayi gelişmesi...

Michy Batshuayi gelecek sezon Beşiktaş’ta kalmak istediğini menajeriyle yönetime iletti. Kariyerinde son 4 yılın en verimli sezonunu yaşayan Batshuayi, “Beşiktaş’ta çok güzel bir ortam var. Maddi ve manevi yönden hiçbir sorunumuz yok. Taraftarların sevgisi de çok güzel. Eğer Beşiktaş Yönetimi kalmamı isterse, gelecek sezon da bu formayı giymek istiyorum” dedi. Asbaşkan Emre Kocadağ da ünlü yıldızın kalmasını istedikleri ve bunun için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Beşiktaş’ta son haftaların en formda isimleri arasında yer alan Michy Batshuayi, gelecek sezon da takımda kalmak istediğini, menajeri aracılığıyla kulübe iletti. Hürriyet'ten İsmail Er'in haberine göre, siyah beyazlı kulüpte sergilediği performansla yıldızını yeniden parlatan ve Avrupa’da birçok kulübün Transfer listesine giren Belçikalı futbolcu, Beşiktaş’ta mutlu olduğunu ve yönetimin de kabul etmesi durumunda burada oynamaya devam etmek istediğini bildirdi.

Son 8 maçın 7’sinde skora katkı yaptı

Son 8 maçın 7’sinde gol ya da asist üreterek Süper Lig’in en formda forvet oyuncusu olan Batshuayi, “Sezonun ilk haftalarında uyum sorunu yaşadığım için zorlandım ama artık tamamen alıştım. Beşiktaş Kulübü’nde çok güzel bir ortam var. Maddi olarak hiçbir sorun yok. Taraftarların sevgisi de çok güzel. Eğer Beşiktaş Yönetimi kabul ederse, gelecek sezon da burada oynamayı seve seve kabul ederim” dedi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI