Batuhan Karadeniz: Mete Kalkavan çok yalnız!

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Batuhan Karadeniz'in, bir YouTube kanalında Mete Kalkavan'le ilgili sözleri sosyal medyada viral oldu.

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Batuhan Karadeniz'in, bir YouTube kanalında Hakem Mete Kalkavan'li ilgili sözleri sosyal medyada viral oldu.

Batuhan Karadeniz stüdyoyu yıktı geçti: Mete Hoca'nın saçlarıyla dalga geçti

Vanspor FK ile yollarını ayırdıktan sonra henüz hiçbir takımla anlaşmayan Batuhan Karadeniz, Nutspor adlı bir YouTube kanalında yorumculuğa başladı.

Günümüz spor yorumculuğundan ziyade kendi tarzını oluşturan Karadeniz, yorumculuk performansıyla izleyenleri güldürüyor.

"Mete Kalkavan'ın performansını nasıl buldun?" sorusuna yanıt veren Batuhan şu ifadeleri kullandı; 

"Mete Hoca'yı çok beğendim ama yalnız olduğunu düşünüyorum. Seveninin olmadığını düşünüyorum. Çünkü seveni olsa, bir tane insan oğlu da der ki, 'Hocam bu saçlar sana yakışmıyor, kestir ya' kurban olduğum hocam 90'larda mıyız, ne yapıyorsun ağabey?"


Mete Kalkavan'ın yeni tarzı

Batuhan'ın bu sözleri sosyal medyada viral olurken, Mete Kalkavan'ın yeni saç stili de çok konuşulan konular arasında yer aldı.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI