Berghuis transferine Ghezzal taktiği

Beşiktaş'ın transfer hareketliliği devam ediyor.

Beşiktaş, Ajax'tan Steven Berghuis için 2.25 Milyon Euro Teklif Etti

Beşiktaş'ın transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Siyah Beyazlılar, Ajax'ın Hollandalı yıldızı Steven Berghuis'i kadrosuna katmak için resmi bir teklifte bulundu.

Beşiktaş'ın Transfer Atağı

Takvim'in haberine göre, Beşiktaş yönetimi geçtiğimiz hafta yeniden Ajax ile temaslara başladı ve Berghuis ile ilgili görüşmeleri ilerletti.


Berghuis İçin Resmi Teklif

Siyah Beyazlı kurmaylar, Berghuis'e 2 milyon 250 bin Euro'dan 3 yıllık bir sözleşme teklif etti.

Ghezzal Taktiğiyle Yapılan Teklif

Beşiktaş yönetimi, Cezayirli yıldız Rachid Ghezzal'ın kontratındaki tarifeyi Berghuis'e de teklif etti. Bu hamleyle Berghuis'in Beşiktaş'a katılma olasılığını artırmayı hedefliyor.


Berghuis'in İstekleri ve Performansı

Ancak, Berghuis'in Beşiktaş'tan senelik 3 milyon Euro ve imza parası talep ettiği gelen haberler arasında. 32 yaşındaki kanat oyuncusu, bu sezon Ajax formasıyla çıktığı 26 maçta 7 gol, 10 asistlik performans sergiledi. Berghuis'in Ajax ile bir yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen ayrılmak istediği de gelen bilgiler arasında.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI