Beşiktaş, Al-Musrati'nin maliyetini açıkladı

Beşiktaş Futbol A.Ş., Al-Musrati'nin transfer sürecinin tamamlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. İşte detaylar (BJKHABER)

Al-Musrati'nin Transfer Süreci Tamamlandı - Resmi KAP Açıklaması

Beşiktaş Futbol A.Ş., Al-Musrati'nin transfer sürecinin tamamlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Yapılan resmi açıklama şu şekilde:

"Almoatasembellah Ali Mohamed Al-Musrati'nin transferi konusunda kulübü ve kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. SC Braga kulübüne 2023-2024 sezonu için net 1.000.000 Avro kiralama bedeli ödenecektir. Ayrıca sözleşmedeki şartların gerçekleşmesi durumunda oyuncunun kalıcı transferi hükmü devreye girecek ve SC Braga kulübüne transfer bedeli olarak 11.000.000 Avro ödeme yapılacaktır."

Bu açıklama ile transferin detayları netleşmiş oldu. Beşiktaş, Al-Musrati'yi kiralama bedeli ve opsiyonlu bonservis ücretiyle kadrosuna katarken, oyuncunun başarılı performansı halinde Braga kulübüne ödeme yapılacak. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI