Beşiktaş, Emrecan Uzunhan tranfseriyle ilgili görüşmelere başladı

Beşiktaş, İstanbulspor'un genç futbolcusu Emrecan Uzunhan'ı transfer etmek için harekete geçti.

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri...Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş, Weghorst'un ardından bir transferi daha bitirmek üzere... (BJK Haber transfer)

Stoper bölgesini güçlendirmek isteyen ve ilk olarak Romain Saiss'e imzayı attıran Kara Kartal, İstanbulspor'un genç savunmacısı Emrecan Uzunhan için de girişimlere başladı. Beşiktaş , 21 yaşındaki stoper için oyuncu artı para formülünü devreye alacak. Siyah beyazlıların takasta kullanması en yüksek ihtimal olan oyuncu ise Tyler Boyd olarak görülüyor..

Öte yandan Rıdvan Yılmaz'ın anlaşma sağladığı Eintracht Frankfurt'un da anlaşmayı resmileştirmek için siyah beyazlılardan haber beklediği ve bir kaç gün içinde bu transferin de sonuçlanacağı gelen bilgiler arasında... 

Bein Sports

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI