Beşiktaş farklı yenildi

Beşiktaş Emlakjet Erkek Basketbol Takımı, Hapoel Tel Aviv'le Slovakya'da karşılaştı.

Beşiktaş Emlakjet Erkek Basketbol Takımı, Hapoel Tel Aviv'i ağırladı. 

BKT EuroCup normal sezonunda heyecan, bu hafta oynanan karşılaşmalarla birlikte son buldu. A grubundaki 18. ve son maçında temsilcimiz Beşiktaş Emlakjet, Slovenya’da Hapoel Tel Aviv ile kozlarını paylaştı.

İkinci yarıda rakibine karşı koymakta çok zorlanan temsilcimiz, maçı 73-94‘lük skorla kaybetti.

Normal şartlarda İstanbul’da oynanması planlanan bu müsabaka, güvenlik endişeleri nedeniyle Slovanya’da oynandı.

Bu sonuçla Beşiktaş Emlakjet, A grubunu dokuz galibiyet ve dokuz yenilgiyle tamamladı. Grubunu altıncı sırada bitiren temsilcimiz, sekizli finalde Gran Canaria ile kozlarını paylaşacak. Tek maç elemeli olacak eşlemede Beşiktaş, İspanyol rakibiyle deplasmanda kozlarını paylaşacakt

A grubunu 13 galibiyet ve beş yenilgiyle bitiren Hapoel Tel Aviv ise ikinci sırayı aldığı için direkt olarak adını çeyrek finale yazdırmış oldu.

Beşiktaş Emlakjet’te Angel Delgado 15 sayı, 12 ribaund, 2 asist; Kyle Allman 13 sayı, 3 asist; Marko Simonovic 13 sayı, 5 ribaund, 1 asist; Jonah Mathews 10 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile oynadı.

Hapoel Tel Aviv’de ise Will Cummings 16 sayı, 3 ribaund, 4 asist; Tomer Ginat 16 sayı, 7 ribaund, 2 top çalma; Kyle Alexander 12 sayı, 6 ribaund, 2 blok; Bar Timor 12 sayı, 3 asist, 2 top çalma ile mücadele etti.

Çeyrek Sonuçları:

1. Çeyrek: 23-27

2. Çeyrek: 39-47

3. Çeyrek: 55-69

4. Çeyrek: 73-94 

Eurohoops.net 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI