Beşiktaş Futboluna Fenerbahçeli Futbolcu

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'de bağımsız yönetim kurulu üyeliğine Fenerbahçeli eski futbolcu Ömer karabacak atandı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'de bağımsız yönetim kurulu üyeliğine Fenerbahçeli eski futbolcu Ömer karabacak atandı. 

Bir önceki başkan Fikret Orman'la yakınlığı bilinen Karabacak Başkan Ahmet Nur Çebi'nin de en yakın dostlarından biri olarak biliniyor. 

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'de bağımsız yönetim kurulu üyesi ataması yapıldı. Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, ''Bağımsız yönetim kurulu üyeliğinden 28.12.2021 tarihi itibariyle istifa eden Özgür Mert Balcı'dan boşalan bağımsız yönetim kurulu üyeliğine...

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'de bağımsız yönetim kurulu üyesi ataması yapıldı.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, ''Bağımsız yönetim kurulu üyeliğinden 28.12.2021 tarihi itibariyle istifa eden Özgür Mert Balcı'dan boşalan bağımsız yönetim kurulu üyeliğine TTK'nın 363. maddesi uyarınca yapılacak ilk genel kurul toplantısında genel kurulun onayına sunulmak üzere Ömer Karabacak'ın seçilmesine karar verilmiştir.'' bilgisi aktarıldı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI