Beşiktaş golcü transferini bitiriyor

Beşiktaş, Rey Manaj İçin Transfer Hamlesine Başladı: İşte Detaylar!

Son dakika spor haberlerine göre, Beşiktaş, gelecek sezon için transfer çalışmalarına başladı ve özellikle forvet hattını güçlendirmeyi hedefliyor. Siyah-beyazlılar, bu sezon Sivasspor formasıyla gösterdiği performansla dikkat çeken Arnavut santrfor Rey Manaj'ı kadrolarına katma konusunda harekete geçti.

27 yaşındaki Rey Manaj, Sivasspor'da bu sezon Süper Lig'de 26 maça çıkarken 18 gol atarak önemli bir performans sergiledi. Beşiktaş'ın, yaz transfer döneminde Aboubakar ve Cenk Tosun'la yollarını ayırma planları doğrultusunda, ligi iyi bilen ve etkili bir performans gösteren Manaj'a yönelmesi bekleniyor.

Beşiktaş'ın Rey Manaj için Sivas'a 10 milyon Euro'nun üzerinde bir teklif yapacağı ifade ediliyor. Ancak Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın "Rey Manaj için 15 milyon euro istiyoruz" şeklinde bir açıklama yaptığı belirtiliyor.

Bu transferdeki gelişmeler, hem Beşiktaş hem de Rey Manaj'ın geleceği açısından önemli bir dönemeç olabilir. Bu sezonki performansıyla dikkat çeken Arnavut golcünün transferi, Kartal'ın hücum hattını güçlendirecek potansiyele sahip.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI