Beşiktaş için sürpriz transfer iddiası

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş'a Al-Hilal'de kadro dışı kalan Hyun-soo Jang teklif edildi. Stoperleri milli takımlarına gideceğinden o dönemde ne yapacağını düşünen siyah-beyazlılar bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçti.

Afrika Kupası grup eleme maçları sonunda Beşiktaş’ın üç stoperi de Afyon 2023’e katılma hakkı kazandı… Fildişi’nde yapılacak turnuvaya, Bailly, Colley ve Amartey üçlüsünün de aynı anda katılacak olması nedeniyle siyah-beyazlı yönetim önemli bir karar aldı. Eğer uygun şartlı bir stoper önlerine düşerse alacaklar. O stoper Hyun-soo Jang...

ŞENOL GÜNEŞ ARAŞTIRMA YAPTI

Tam da bu bildirim menajerlere iletilirken Suudi Arabistan’dan sürpriz bir teklif geldi. Jorge Jesus’un çalıştırdığı Al Hilal’ın Güney Koreli stoperi Hyun-soo Jang’ı serbest bırakacağı bilgisi verildi. Daha önce bu ülkede çalışan Şenol Güneş, hemen Jang hakkında araştırma yaptı. Olumlu bilgiler aldı. 

SÜRPRİZ TRANSFER OLABİLİR

Kore Milli Takımı’nda Fenerbahçe’nin eski yıldızı Kim Min-jae ile beraber oynayan Jang’ın durumu hakkında araştırma yapılmaya başlandı. Sürpriz olabilir. 

Hyun-soo Jang kimdir? 

Doğum tarihi: 28 Eyl 1991

Doğum yeri: Seoul 

Yaş: 31

Boy: 1,87 m

Mevkii: Defans - Stoper

Ayak: Sağ ayak

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI