Beşiktaş ile Ospina anlaştı

İtalyan gazeteciden çarpıcı iddia; Beşiktaş, David Ospuna ile anlaştı.

Beşiktaş’ta Fabri’nin Fulham’a transfer olmasının ardından kaleci arayışları kapsamında ismi gündeme gelen David Ospina konusunda İtalyan gazeteciden flaş bir iddia geldi. Siyah-beyazlı yönetim, listesinde bulanan birçok kaleci ile de temaslarına devam ediyor.

Beşiktaş Ospina ile anlaştı

Sport Italia muhabirlerinden Gianluigi Longari sosyal medya hesabından Ospina transferi hakkında bir paylaşımda bulundu. Siyah-beyazlı takımın Kolombiyalı kaleci ile her konuda anlaştığı, kulüpler arasında da pazarlıkların devam ettiğini yazdı.

 David Ospina:Arsenal'le görüşeceğim

Öte yandan birkaç gün önce İngiliz basınına geleceği hakkında açıklamalarda bulunan Kolombiyalı kaleci, “Arsenal’e geri dönüp durumuma bakacağım. Neler olacağını izleyeceğim. Ancak yeni bir şeyler arıyor ve umut ediyorum. Kulüp yeni bir kaleci aldı. Ben de teknik direktörle görüşüp benim hakkında ne düşündüğünü öğreneceğim. Ondan sonra yönetimle bir görüşme yapacağım” dedi.

Bilindiği üzerine Arsenal, transfer döneminde Bayer Leverkusen’den Bernd Leno’yu transfer edince tecrübeli kalecinin forma şansı azalmıştı.