Beşiktaş - Lucas Moura görüşmelerinde neler yaşandı?

Beşiktaş, transfer döneminde bonservisi elinde olan oyunculara yönelmeye çalışırken, Lucas Moura da listedeki isimlerden biri.

Beşiktaş'ın transfer listesindeki Brezilyalı sağ kanat oyuncusu Lucas Moura'nın ücreti yüksek gelirken, Siyah-Beyazlıların yıldızı Romain Saiss'a da İngiltere'den yine talip çıktı.

 26 Mayıs 2023, Cuma 06:59

PAYLAŞ

-

Beşiktaş, transfer döneminde bonservisi elinde olan oyunculara yönelmeye çalışırken, Lucas Moura da listedeki isimlerden biri. Tottenham'dan ayrılacak olan Brezilyalı sağ kanat oyuncusu için masaya oturmaya hazırlanan Beşiktaş'ta ilk etapta yıllık ücreti problemi yaşanıyor. Senelik 4.5 milyon Euro'ya yakın bir rakam kazanan 30 yaşındaki futbolcunun, bu ücretten geri adım atmayacağı öne sürüldü.

Devre arası transfer döneminde Beşiktaş'ın yıldızı Romain Saiss'ı isteyen Nottingham Forest, yeniden bu transfer için harekete geçti. İngiliz ekibinin, yaz sezonunda Siyah-Beyazlı ekibin kapısını çalacağı öğrenildi. Kara Kartal'ın ise Faslı stoperin satışından en az 5 milyon Euro kazanmayı hedeflediği bildirildi. 33 yaşındaki savunmacı sezon başında Wolves'ten bedelsiz bir şekilde Siyah-Beyazlılar'ın yolunu tutmuştu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI