Beşiktaş maçında görünmez kaza!

Beşiktaş-Hatayspor maçında futbol sahalarında enger görülen bir olay

Süper Lig'in 37. haftasında Beşiktaş'ın Hatayspor'u konuk ettiği mücadelenin ilk yarısında şanssız bir an yaşandı. Maçın yardımcı hakemlerinden İbrahim Çağlar Uyarcan'ın talihsiz müdahalesi, Hataysporlu Recep Burak Yılmaz'ın sakatlanmasına neden oluyordu.

Beşiktaş - Hatayspor maçında şanssız an! Hakemin müdahalesi Recep Burak Yılmaz'ı sakatlıyordu...

Süper Lig'in 37. haftasında Beşiktaş, sahasında Hatayspor'u ağırlıyor. Mücadelenin ilk yarısında sahalarda nadir görülebilecek tarzda bir olay gerçekleşti.

Beşiktaş'ın sağ kanattan atak hazırlığında Milot Rashica ile Hataysporlu Recep Burak Yılmaz'ın ikili mücadelesine çizginin dışında takibi sürdüren yardımcı hakem İbrahim Çağlar Uyarcan da dahil oldu. Topun dışarı çıkması sonrası İbrahim Çağlar Uyarcan'ın koşu yoluna denk gelen Recep Burak Yılmaz, talihsiz bir müdahale ile sakatlık yaşadı.

İbrahim Çağlar Uyarcan'ın sağ kramponu, önündeki Recep Burak Yılmaz'ın sağ aşil tendonu bölgesine geldi. Gerçekleşen müdahalenin ardından Recep Burak Yılmaz yerde kaldı. Mücadeleyi beIN SPORTS'ta yorumlayan Ersun Yanal da pozisyona ilişkin değerlendirmesinde, 'Net bir kırmızı kart' yorumunda bulundu. Hataysporlu oyuncu, sağlık ekibinin müdahalesi sonrası ayağa kalkarak oyuna devam etti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI