Beşiktaş, Nuri Şahin'le anlaştı

Yeni sezon öncesi teknik direktörünü belirlemek adına çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, gündeminde yer alan isimlerden Nuri Şahin ile anlaşma sağladı. İşte detaylar (BJK Haber)

Beşiktaş, Nuri Şahin ile Anlaştı! Yeni Teknik Direktör Belirleniyor

Yeni sezon öncesi teknik direktörünü belirlemek adına çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, gündeminde yer alan isimlerden Nuri Şahin ile anlaşma sağladı. Siyah-Beyazlılar'ın teknik direktörlük düğümü çözülüyor ve Nuri Şahin ile yapılan görüşmelerde çarpıcı bir gelişme yaşandı.


Almanya'da Görüşülmüştü

Fernando Santos'un görevden alınması sonrası, Beşiktaş'ta teknik direktör adaylarının başında Nuri Şahin geliyordu. Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın Almanya seyahatinde, genç teknik adam ile görüştüğü belirtilmişti. Mayıs ayının başında Almanya dönüşünde İstanbul Havalimanı'nda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Arat, Nuri Şahin ile bir görüşme gerçekleşip gerçekleşmediğine dair soruya, "Biz herkesle görüşüyoruz. Spesifik kişilere indirmeyin. Yerli, yabancı herkesle görüşüyoruz. Türkiye'de kupa aşamasına gelene kadar resmi bir görüşme düşünmüyoruz. Beşiktaş'ın ihtiyacı olan herkesle görüşüp bize projelerini sunmalarını isteyeceğiz. Beşiktaş değişikliğe gitmek zorunda. Bu da teknik direktörün bize vizyon koymasıyla ilgili," yanıtını vermişti.


Anlaşma Sağlandı!

Beşiktaş, Nuri Şahin ile yaptığı görüşmeler sonucunda prensip anlaşmasına vardı. Siyah-Beyazlılar, yeni sezonda Nuri Şahin'i takımın başına geçirmeye hazırlanıyor.


Serdar Topraktepe Kararı

Beşiktaş'ta bu sezon kritik süreçlerde teknik sorumlu olarak görev alan Serdar Topraktepe konusunda da karar verildi. Nuri Şahin'in göreve başlaması sonrası, Topraktepe'nin ekipte yer alması planlanıyor.


Sportif Direktör Hamlesi

Beşiktaş'ta mevcut sportif direktör Samet Aybaba'nın göreve devam etmesi beklenirken, yeni bir sportif direktör alınacağı öğrenildi. Ümraniye'de bir sportif direktörün daha görevlendirilmesi planlanıyor. Bu hamlelerle Beşiktaş, yeni sezona güçlü bir teknik kadro ile hazırlanmayı hedefliyor. 

Orhan Yıldırım - Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI