Beşiktaş, Omar Colley'den vazgeçmiyor

Beşiktaş'ın ara transferdeki gözdellerinden biri olan Omar Colley için transfer açıklaması geldi. İşte detaylar... (BJK Haber)

Beşiktaş'ın ara transferdeki gözdellerinden biri olan Omar Colley için transfer açıklaması geldi. Colley’in menajeri Federico Pastorello, Beşiktaş’ın oyuncusuna olan ilgisinin devam ettiğini söyledi.

Pastorello, “Beşiktaş’ın ilgisi devam ediyor. Transfer için bir haftamız daha var” sözlerini kullandı. Öte yandan İngiliz basınında yer alan habere göre, Beşiktaş, Colley’in transferinde avantajlı olan takım konumunda bulunuyor. Sampdoria’da forma giyen 30 yaşındaki stoperin adı Türkiye’den Galatasaray’la da anılmıştı.

ROMAIN SAISS’TEN ZIYECH PAYLAŞIMI

Beşiktaş’ın defans oyuncusu Romain Saiss’ten, taraftarı heyecanlandırabilecek bir paylaşım geldi. Saiss, adı Beşiktaş ile de anılan Hakim Ziyech ile Fas Milli Takımı forması altındaki bir fotoğrafını paylaştı ve paylaşımına yıldız oyuncuyu etiketledi. Chelsea forması giyen Hakim Ziyech Fransız devi PSG ile anlaşmasına karşın Chelsea’nin evraklarını yetiştirememesi nedeniyle transfer gerçekleşmemişti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI