Beşiktaş, PSG'nin pilot takımı oluyor

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, PSG ile kulübüyle yaptığı temaslardan sonuç aldı.

Beşiktaş'ta göreve başlayan başkan Hasan Arat, Fransa'da Paris Saint Germain'in başkanı Nasser Al-Khelaifi ile buluştu. Ara transfer dönemi için çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlıların başkent ekibinin 3 oyuncusunun durumunu yokladığı kaydedildi.

Beşiktaş başkanı Hasan Arat'tan PSG çıkarması

Beşiktaş'ta 3 Aralık Pazar günü düzenlenen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'un ardından göreve gelen başkan Hasan Arat, seçim öncesi PSG ile anlaştığını açıklamıştı.

Fanatik'in haberine göre, seçimi kazanmasının ardından mazbatasını alan başkan Arat'ın, Fransa yolunu tutarak PSG ile temaslara başladığı kaydedildi.

AL-KHELAİFİ İLE BULUŞTU

Fenerbahçe maçı öncesi PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi ile buluşan Arat'ın hem ara transfer döneminde 3 oyuncu için pazarlık edeceği hem de altyapı projesi için protokol anlaşması yapacağı aktarıldı.

ÖNCELİK BEŞİKTAŞ'TA

Bu anlaşmaya göre PSG'nin alt yapısından yetişen oyuncularda ilk transfer önceliği Beşiktaş'ta olacak.

ARA TRANSFER DÖNEMİ İÇİN 3 FUTBOLCU

Öte yandan ara transfer döneminde takviyeler için girişimlerini sürdüren Arat, Hugo Ekitike, Carlos Soler ve Presnel Kimpembe için bilgi aldığı belirtildi. 

Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI