Beşiktaş, Stephan El Shaarawy transferini bitiriyor

Beşiktaş, İtalya'nın Roma kulübüyle sözleşmesi bu sezon sona erecek Stephan El Shaarawy ile görüşmelere başladı. İşte detaylar (BJK Haber)

Beşiktaş, İtalya'nın Roma kulübüyle sözleşmesi bu sezon sona erecek Stephan El Shaarawy ile görüşmelere başladı. İşte detaylar (BJK Haber) 

Stephan El Shaarawy Beşiktaş’a doğru

Milan'ın da transfer listesinde olduğu belirtilen 30 yaşındaki İtalyan kanat oyuncusuna tavan fiyattan garanti ücretli bir sözleşme önerildiği bildirildi. Mısır asıllı futbolcu, Roma ile bu sezon 40 maçta 9 gol-2 asist kaydetti. El Shaarawy'nin Beşiktaş ve Süper Lig'le ilgili Türkiye'de teknik direktörlük yapan Vincenzo Montella ve Pirlo'ya Beşiktaş'ı sorduğu ifade edildi.

‘YENİ SÖZLEŞME KONUSUNU KONUŞACAĞIZ’

Roma forması giyen ve adı Türkiye’den Beşiktaş ile anılan Stephan El Shaarawy geçtiğimiz günlerde kariyeri ile ilgili bir açıklama yapmıştı. 30 yaşındaki futbolcu, “Sözleşmem yakında sona erecek. Lig sonunda ve Avrupa Ligi finalinden sonra oturup yeni sözleşme konusunda konuşacağız. Kulüp niyetimin ne olduğunu biliyor” ifadelerini kullandı.

Sözcü

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI