Beşiktaş Taraftarına Yasak Geldi

Beşiktaş Yönetimi yaptığı açıklamada hentbol takımının deplasmanda Hatayspor'la oyanayacağı maça seyirci alınmayacağı belirtti.

Beşiktaş Yönetimi yaptığı açıklamada hentbol takımının deplasmanda Hatayspor'la oyanayacağı maça siyah-beyazlı taraftarların alınmayacağı belirtti. 

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklama şöyle; 

Taraftarlarımıza Önemli Duyuru

Hentbol Takımımız, Süper Lig’in 18. haftasında, yarın (6 Mart) saat 14.00’te TOKİ 500 Kişilik Çok Amaçlı Spor Salonu’nda Hatayspor ile karşılaşacak.

Hatay İl Spor Güvenlik Kurulu, Covid-19 tedbirleri kapsamında Hatayspor – Beşiktaş Hentbol Süper Lig müsabakasında deplasman takımı taraftarlarının tribünde yer almamasına karar vermiştir.

Anılan karar doğrultusunda, taraftarlarımızdan herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına söz konusu müsabaka için organizasyon düzenlememelerini önemle rica ederiz.

Beşiktaş JK

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI