Beşiktaş taraftarından yönetime sert tepki

Beşiktaş'ın Avrupa derneklerinden beşiktaş yönetimine tepki.

Beşiktaş'ın Eurocup yarı final mücadelesinde Mincidelice JL Bourg oynadığı maça giden taraftarlar mücadeleye giremedi. 

Fransız kulübü, Beşiktaşlı taraftarlara yaptığı açıklamada biletlerin 150 kadar biletin Beşiktaş yönetimi'ne teslim edildiğini belirtmesi siyah-beyazlı taraftarları kızdırdı. 

Futbolda son oynanan Galatasaray derbisinde dernek ve gruplara 3 bin 500 bilet dağıtılması iddiaları Beaşkan Hasan Arat'ın tepkisini çekmiş, "Medya bizim bilet dağıtmamımızı haber yapacağına kulüp içindeki yolsuzluklara odaklansın" demişti. 

Avrupa dernekleri ayağa kalktı 

Mincidelice JL Bourg maçı deplasmanına giden 150 kadar Beşiktaşlı bilet organizasyonunu gerçekleştiremeyen Hasan Arat yönetimini sert bir dille eleştirdi. Beşiktaş Yönetemi'nden bedava bilet istemedikleri sadece kendileri için ayrılan biletleri satın almak istediklerini belirten taraftarlar, "Seçim öncesi ayağımıza gelerek oy isteyenler telefonlarımıza çıkmadı. Biz yandaş dernekler gibi bedava bilet peşinde değiliz. Sadece armanın peşindeyiz" diyerek tepkilerini dile getirdiler. 

Börçek: Beşiktaş'ın sahibi taraftarıdır! 

Avnupa dernekleri adına açıklama yapan kongre üyesi Devrim Börçek, "Bourg deplasmanına geliyoruz dedik, geldik! Bu maça kardeşlemize 150 bilet organize edemeyen yönetimimiz de şapkasını önüne koyup, nerede yanlış yaptığını düşünmelidir! Bu kulübün sahibi taraftarıdır!EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI