Beşiktaş transfer bombalarını patlatıyor

Beşiktaş, yeni sezon için kadrosunu güçlendirmek amacıyla transfer çalışmalarını hızlandırdı. İşte detaylar (BJK Haber)

Beşiktaş'ın Yeni Sezon Transfer Hedefleri: Eski Golcü Weghorst'a Dönüş

 Teknik direktör Fernando Santos'un öncelikli isteği ise bir golcü transferi olarak belirtildi. Bu doğrultuda eski golcülerinden biri olan Wout Weghorst'un adı gündeme geldi.

Fernando Santos'un İstekleri

Teknik direktör Fernando Santos'un istediği oyuncuları alternatifli olarak kulüp yönetimine ilettiği bildirildi. Santos'un golcü transferini öncelikli hedef olarak belirlediği ifade edildi.

Weghorst'un Dönüşü

Listedeki ilk ismin eski golcülerinden Wout Weghorst olduğu öğrenildi. Weghorst, daha önce Beşiktaş forması giymiş ve ligde önemli bir performans sergilemişti. Hollandalı golcünün Almanya'nın Hoffenheim takımında kiralık olarak oynadığı ancak Burnley ile sözleşmesinin haziran ayında sona ereceği belirtildi.

Diğer Adaylar

Santos'un belirlediği diğer golcü adaylarının ise Az Alkmaar forması giyen Yunan yıldız Vangelis Pavlidis ve Bayer Leverkusen'in Çek golcüsü Patrik Schick olduğu ifade edildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI