Beşiktaş, Venezia'yı elinden kaçırdı

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı uzatmada yıkıldı.

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, İtalya'nın Reyes Venezia'ya deplasmanda mağlup oldu. Siyah-Beyazlılar, ilk devrede iyi savunma yapamayarak 52-38 geride kaldı. Ancak, maçın 3. periyodunun sonunda 18 sayı geriye düşmelerine rağmen farkı 8'e indirdi. 4. periyotta üstünlüğü ele geçiren Beşiktaş, normal sürenin son 1 dakikasına önde girmesine rağmen skoru koruyamadı ve maç normal süre sonunda 89-89 berabere tamamlandı.


Uzatmada yıkıldı 

Uzatma bölümünde sadece 7 sayı üretebilen Beşiktaş, maçtan 106-96 mağlup ayrıldı. Beşiktaş'ta Kylie Wiltjer 23 sayıyla takımının en skorer oyuncusu olurken, Marco Spissu da Reyer Venezia'ya 17 sayı bıraktı.

Beşiktaş, bu sonuçla EurCup Grup A'da 14. maçta 8 galibiyet ve 6 yenilgi aldı. Siyah-Beyazlılar, bir sonraki maçta 17 Ocak Çarşamba günü Almanya'nın Hamburg takımıyla deplasmanda karşılaşacak.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI