Beşiktaş'a Jonah Mathews yetmedi

Beşiktaş, BKT EuroCup mücadeelesinde Joventut Badalona’yı ağırladı.

BTK EuroCup’ın onuncu hafta müsabakasında A grubundaki temsilcimiz Beşiktaş Emlakjet, sahasında Katalan temsilcisi Joventut Badalona’yı konuk etti.

Jonah Mathews’un 28 Sayısı Yetmedi; Beşiktaş Emlakjet, Evinde Joventut’a Kaybetti

Son bölümde farkı bir ara ikiye kadar indirse de geri dönüşü tamamlayamayan Beşiktaş, maçı 81-85‘lik skorla kaybetti.

İki takım arasında oynanan ilk maçı Beşiktaş, deplasmanda bir sayı farkla kazanmıştı. Bu karşılaşmanın ardından ikili averaj da Joventut Badalona’ya geçmiş oldu.

Bu sonuçla Beşiktaş Emlakjet, gruptaki onuncu maçında dördüncü kez sahadan mağlup ayrıldı. Temsilcimiz, gelecek hafta Prometey deplasmanında sahne alacak.


Gruptaki onuncu maçında beşinci galibiyetini alan Joventut ise evinde Cedevita Olimpija’yı konuk edecek.


Beşiktaş’ta Jonah Mathews 28 sayı, 4 ribaund, 2 asist; Derek Needham 22 sayı, 2 ribaund, 7 asist; Egehan Arna 9 sayı, 3 ribaund, 2 top çalma; Angel Delgado 8 sayı, 8 ribaund ile oynadı.


Joventut’ta ise Andres Feliz 21 sayı, 7 ribaund, 5 asist; Andrew Andrews 11 sayı, 3 ribaund, 3 asist; Pep Busquets 11 sayı, 6 ribaund; Tyler Cook 10 sayı, 6 ribaund ile mücadele etti.


Çeyrek Sonuçları:


1. Çeyrek: 14-15

2. Çeyrek: 33-37

3. Çeyrek: 55-62

4. Çeyrek: 81-85

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI